Elektryk samochodowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

system czasu pracy: podstawowy czas pracy jednozmianowy

Zakres obowiązków:

- ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach oraz maszynach budowlanych

- kompleksowa naprawa i wymiana podzespołów oraz zespołów pojazdów samochodowych

- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych

Wymagania:

- Wykształcenie: min. zawodowe lub średnie techniczne o profilu samochodowym lub mechanik maszyn budowlanych

- Doświadczenie zawodowe: min. trzy lata praktyki w wykonywaniu napraw pojazdów lub maszyn budowlanych

- Kwalifikacje:

-umiejętność rozróżniania i interpretowania podstawowych parametrów technicznych pojazdów samochodowych, maszyn budowlanych, silników spalinowych, urządzeń stanowiskowych oraz narzędzi uniwersalnych i specjalistycznych stosowanych podczas montażu

-umiejętność naprawy i obsługi pojazdów samochodowych oraz maszyn budowlanych

-umiejętność rozpoznawania i klasyfikacji części maszyn budowlanych wchodzących w skład silnika, a także podstawowych układów oraz instalacji pojazdów i maszyn budowlanych

- wykonywania napraw elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych oraz obsługa urządzeń diagnostycznych.

- mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne.

- prawo jazdy kategorii min. B

- umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w zespole oraz zdolność logicznego i analitycznego myślenia

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

- Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

- Pracowniczy Program Emerytalny

- Ubezpieczenie grupowe

- Dofinansowanie do biletu miesięcznego na przewozy pracownicze

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Szef Działu Remontu tel. 60*****13 w godz. od 6:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku

22 mar 2024;   from: www.olx.pl