Pracownik ogólnobudowlany-prace ciesielskie, zbrojarskie i murarskie

Osoba fizyczna (prywatna)
Ciechanów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Polska firma działająca na rynku od kilkunastu lat, zajmująca się budową domów jednorodzinnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Ciechanów i okolice do 100 km

Wyjazdy z bazy: Gutków

Zadania:

· Wykonywanie zbrojeń, montaż szalunków,

· Prace murarskie, elewacyjne,

· Prace na sprzęcie budowlanym: plotery tnące do drewna, wiązarki automatyczne, automaty CNC,

· Praca przy budowie domków jednorodzinnych, budynków przemysłowych.

Wymagania:

· Doświadczenie na budowie,

· Wykształcenie zawodowe mile widziane,

· Prawo jazdy kategorii B mile widziane,

· Umiejętność czytania planów technicznych,

· Zdolność do pracy powyżej 3m,

· Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

· Umowę o pracę,

· Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

· Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,

· Transport z bazy na budowę i z powrotem,

· Ubezpieczenie grupowe,

· Możliwość uzyskania wykształcenia zawodowego Czeladnik/Mistrz,

· Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BUDOWA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl