Operator ładowarki w Euro-Trans

P.H.U. EURO-TRANS SP. ZO.O.
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

EURO - TRANS TO LIDER ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ TRANSPORTOWYCH, DEDYKOWANYCH BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które codziennie realizują projekty transportowe dla stałych i nowych klientów.

Firma zatrudni Operatora Ładowarki

Miejsce pracy: Białystok/Sokółka

Opis stanowiska:

• Praca ładowarką kołową na terenie wytwórni betonu towarowego

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Uprawnienia min. II kat. Do 5 m³

• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• Świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej.

• Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.

• Terminowe rozliczenia.

• Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, przez EURO-TRANS Sp. z o.o, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl