Kierownik robót/Inżynier budowy - IGEOS P&P Sp. z o.o.

5 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Bochnia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budowlano-drogowa zatrudni pracownika na stanowisko Inżynier Budowy / Kierownik Robót drogowych i/lub sanitarnych do prowadzenia budów od podstaw - prace drogowe, sieci sanitarne zewnętrzne.
Zajmujemy się remontami i budową dróg jako Generalny Wykonawca. Współpracujemy z bezpośrednio z inwestorami i okazjonalnie jako Podwykonawca na dużych kontraktach infrastrukturalnych.
Poszukujemy pracownika do kierowania, kosztorysowania i wsparcia w prowadzeniu prac przy realizacji kontraktów na terenie województwa małopolskiego.
Zakres obowiązków:
• Organizacja i koordynacja prac na realizowanych projektach
• Sporządzanie raportów
• Kontrola materiału i sprzętu na budowie
• Kontrola jakości realizowanych prac.
Wymagania:
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu MS Office
• znajomość programu Autocad
• Znajomość obsługi niwelatora
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
Zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w miłej atmosferze
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego: kursy, szkolenia, uprawnienia
• Dodatkowe bonifikaty: Multisport, prywatna opieka zdrowotna
• Niezbędne narzędzia do pracy
Masz pytania?- Skontaktuj się z nami!
Zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem platformy OLX.
*Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl