Blacharz Samochodowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy firmą zajmującą się odbudową klasycznych samochodów. Szukamy ludzi, którzy mają pasję i doświadczenie tak jak my. Obecnie do naszej załogi potrzebujemy

blacharza samochodowego.

Opis stanowiska:

- Wszelkie prace blacharskie związane, z odrestaurowaniem samochodu

Wymagane:

-10 lat doświadczenia w zawodzie

- Staranność i dokładność w wykonywanych pracach

-Umiejętność pracy w zespolu

-Pasja do starej motoryzacji

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

-Profesjonalne i nowoczesne narzędzia potrzebne do pracy

-Miejsce pracy – Częstochowa Stradom

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub SMS pod numerem telefonu: 66*****90

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl