Pomocnik wiertacza praca w delegacji

5 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Chojnice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma RS DRILL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pomocnik wiertacza do pracy na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze wiertnicy wykonywanie płuczki wiertniczej

  • kontrola nad zapotrzebowaniem materiałowym budowy – przy współpracy z kierownikiem wiertni,

  • współpraca z wiertaczem

  • prace porządkowe praca w delegacji na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B, najlepiej B+E

  • dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny umowa zlecenie)

  • odzież roboczą, zakwaterowanie, artykuły socjalne, a w okresie zimowym posiłki regeneracyjne,

  • zwrot za dojazdy na budowę komunikacją zbiorową,

  • nocleg w kempingu, czasem w hotelu,

  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego PZU na korzystnych warunkach, stawka od 30 zł/godzinę brutto,

  • dodatek delegacyjny 30 zł netto/dzień,

  • premie ("metrówka"),

  • miesięcznie od około 5000 zł do 8000 zł brutto,

Szukamy także osób z doświadczeniem na stanowisko wiertacza - warunki ustalane indywidualnie.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl