Stylistka Paznokci z doświadczeniem - Kraków, centrum

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Salon kosmetyczny S3 Beauty Support w Krakowie, Stare Miasto poszukuje zdolnej i doświadczonej stylistki paznokci.

Ogłoszenie jest skierowane do osób z doświadczeniem w regularnej pracy jako stylistka paznokci.

Obowiązki na stanowisku pracy to:

• wykonywanie manicure/ pedicure hybrydowego (wprawa w pracy z frezarką, malowanie pod skórki, manicure w czasie do 2 godzin)

• sprawne i dokładne wykonywanie przedłużania paznokci żelem na formie, akrylożelem (warunek konieczny)

Oferujemy:

• prace w nowo wyremontowanym salonie z dobrymi opiniami oraz dużą bazą klientek

• wynagrodzenie + prowizję

• możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

• umowę na na pełny etat lub na jego część

Jeśli wykonujesz więcej usług - świetnie! Stale poszerzamy ofertę usług i posiadamy gabinet kosmetyczny :)

Cenimy sobie zaangażowanie w pracę zarówno swoją jak i salonu, więc jeśli szukasz pracy gdzie liczy się twoja opinia i pomysły - nie czekaj, prześlij do nas swoje CV wraz ze zdjęciami kilku stylizacji :)

25 wrz 2023;   from: www.olx.pl