Asystent/-ka administracyjno biurowy/-a (PSIE POLE)

HR Work Force Sp. z o.o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku: ASYSTENT/-KA ADMINISTRACYJNO-BIUROWY/-A przy ulicy Kiełczowskiej we Wrocławiu (Psie Pole).

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa urządzeń biurowych

- przygotowywanie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji

- redagowanie pism oraz korespondencji służbowej

- sporządzanie raportów i zestawień

- współpraca z Agencjami pracy tymczasowej

Otrzymasz od nas:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

Oczekujemy od Ciebie:

- chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej

- skrupulatności, obowiązkowości oraz przestrzegania obowiązujących terminów

- umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl