Kierowca C+E 450zł netto dniówka 2/1

9 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Kierowca kat C+E

System zjazdowy: , 2/1

Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga; transport wszelkiego rodzaju towarów sypkich (np. Torfu, złomu,peletu,warzyw) lub palet, na trasach międzynarodowych, 600-1200km

Umowa o pracę, PAKIET MOBILNOŚCI

Wymagania:

• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Mile widziane:

• doświadczenie w obsłudze naczepy z ruchomą podłogą,możliwość przyuczenia

• znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

• zarobki 450zł netto/dniówka

• platny urlop wypoczynkowy 26dni

Więcej informacji pod nr telefonu 723x069x8x3x4

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów
11 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc
W związku z rozwojem firma produkcyjna zatrudni kierowcę w kółkach po Europie. Zabudowa: kontener Isotank. Stałe trasy w kółkach (ES, CZ, NL, BE, HU, IT), Bezpośredni export i import, Auto przypisane do kierowcy (Nowa Scania), Telefon służbowy,...
7 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów
9 000 zł 15 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Opis

Firma z Zamościa zatrudni kierowcę z kat C+E w transporcie międzynarodowym .

TRASY EXPORTU Z POLSKI: CZECHY,SŁOWACJA,WĘGRY, ROMUNIA, BUŁGARIA ,SERBIA , GRECJA

Zadania kierowcy

  • 2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów
8 000 zł 17 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym z uprawnieniami C+E

Oferuję:

- praca w systemie 2/2

- wynagrodzenie płatne terminowo 5800 - 6100 netto za wyjazd

- umowa o pracę

- jeździmy w dzień ...

24 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów

Opis:

Praca od poniedziałku do piątku.Codziennie w domu.Godziny od 8:00 do 17. Praca polegająca na przywożeniu towaru do magazynu.Brak palet wymiennych,kierowca nie uczestniczy w załadunku i rozładunku.Powtarzalne punkty na terenie Podkarpacia. ...
26 dni temu