Audytor Mobilny - Białystok i okolice

PMT Services Sp. z o.o. Sp.k.
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Poszukujemy:

Audytora Mobilnego - osoby przeprowadzającej audyty cenowe oraz elementy serwisu merchandisingowego.

Lokalizacja - sieć znanych dyskontów na terenie miasta Białystok i okolic

Termin:

Elastyczny czas realizacji zleceń, dni i godziny do ustalenia - możliwość wykonywania audytów wieczorami lub w soboty.

Zakres obowiązków

  • Regularne wizyty w punktach na podległym terenie (1 lub 2 wizyty miesięcznie),

  • Przeprowadzanie audytów oraz weryfikowanie cen produktów,

  • Raportowanie swoich działań w systemie,

  • Wykonywanie dodatkowych zleceń merchandisingowych w dyskontach.

Poszukiwane kompetencje

  • Prawo jazdy kat. "B" i własny samochód,

  • Mile widziany status studenta lub osoby uczącej się,

  • Telefon prywatny z systemem Android,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

  • Możliwość rozwoju i brania udziału w innych dodatkowych projektach prowadzonych przez firmę,

  • Zdobycie cennego doświadczenia.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl