Pracownik magazynu/operator wózka widłowego w sortowni odzieży

Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, dokładnej i gotowej do wykonywania różnorodnych obowiązków związanych z zarządzaniem magazynem.

Miejsce pracy - Piaseczno

Oczekiwania :

  • dobra organizacja pracy

  • chęć i dyspozycja do podjęcia pracy jak najszybciej

  • punktualność oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • sprawność fizyczna

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie mile widziane

  • umiejętność obsługi urządzeń magazynowych (np. wózki widłowe)

  • Uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • wynagrodzenie na czas

  • przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.P

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
4 600 zł 5 300 zł jeden miesiąc
Obecnie dla Naszego Klienta poszukuje osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Lokalizacja: Łazy Przyjazna firma poszukuje do swojego zespołu operatora wózka widłowego. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i dynamiczną szukającą pracy w dobrej a...
18 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Magazynier

Opis stanowiska:

· Obsługa pracy magazynu urządzeń i osprzętu.

· Sprawna i terminowa realizacja zamówień.

· Przygotowywanie wysyłek towaru, kompletowanie ...

3 dni temu
  • Tempus A Agencja Pracy Czasowej oddział w Warszawie
  • Piaseczno
29 zł 38 zł jedna godzina

Opis:

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pomocniczy

Czas pracy:

  • Praca 5 dni w tygodniu,

  • 11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno

Opis:

Firma Kamex Plus poszukuję energicznej osoby na stanowisko:magazynier.

Do głównych zajęć należy:

  • prace magazynowe w hurtowni hydraulicznej

  • wydawanie i przyjmowanie towaru

  • ...

3 miesiące temu