Pracownik produkcji | Elastyczny grafik | Od zaraz |

Gi Group Poland S.A.
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z Naszych Klientów z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe (ul. Zamoyskiego)

Zadania :
• Odbieranie produktów z taśmy produkcyjnej
• Pakowanie w kartony gotowych wyrobów
• Układanie kartonów na palecie
• Kontrola jakości na poszczególnych etapach produkcji

Wymagania :
Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - Warunek konieczny
• Gotowość do pracy zmianowej
• Zdolności manualne
• Punktualność
• Wielozadaniowość

Oferujemy :
Możliwość wyboru dni i godzin pracy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Stawkę od 29,62 zł brutto/h
• Premię miesięczną indywidualną
• Odzież i obuwie robocze
• Wstępne szkolenie wdrożeniowe oraz Opieka Koordynatora przez cały okres trwania współpracy
• Dodatek za pracę w porze nocnej +25% do stawki godzinowej
• Dodatek za pracę w niedziele i święta

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl