Pracownik Obsługi Maszyny Ostrzącej w Magazynie Narzędzi

Animex Foods Sp. z o. o
Kutno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny.

Zadania:
• załadunek noży do maszyny ostrzącej zgodnie z wytycznymi
• odpowiednia segregacja noży po wyjęciu z maszyny ostrzącej
• wykonywanie porządków na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bezpłatne posiłki
• atrakcyjne wynagrodzenie
• fundusz socjalny
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl