Pracownik fizyczny - Regny

4 242 zł - 4 400 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Koluszki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ECO-PLAN SA poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny . Miejsce pracy – REGNY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Sprzątanie terenów zewnętrznych,

· Koszenie, grabienie, zimą – odśnieżanie na terenie Jednostki Wojskowej w Regnach.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie;

· uczciwe warunki (nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę, regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie);

· stałe wsparcie kierownika;

· pracę 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godz. 06:00-14:00, 1 etat.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Kadr od pn do pt, w godz. 8:30-16:00 – tel. 59/ 844 11 44.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koluszki
Opis: Firma budowlana zatrudni pracowników fizycznych. Praca przy kostce brukowej, na terenie województwa łódzkiego. Tel. 60*****83
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koluszki
Opis: Witam, Firma: POL-KARTON Miejsce pracy: Żelechlinek ul. Rawska 23 Oferujemy pracę na stanowisku: pracownik produkcji - operator maszyn/ pomocnik przy produkcji opakowań. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, nie bojącej się nowych wyzwań, szybko ...
4 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koluszki
21 zł 22 zł jedna godzina
Opis: Firma "Delikatesy Radosław Warda znajdujaca sie pod adresem Koluszki, Brzezinska 106 zatrudni osobe na stanowisko Kasjer-ka/Sprzedawca/Ekspedientka/Pracownik sklepu , branza spozywcza/monopol Wymagania : Mile widziane doswiadczenie w handlu oraz ...
2 lata temu
  • Starmeat Katowicz, Ignatowicz
  • Koluszki
6 100 zł 6 900 zł jeden miesiąc
Opis: Firma w Koluszkach zatrudni do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego/Pracownik gospodarczy Zadania: rozładunek i załadunek towaru zgodnie z ustalonymi procedurami w systemie dwuzmianowym, rozładunek, segregacja i naprawa palet, udział w ...
3 lata temu