Doradca klienta/ Sprzedawca w branży GSM - C. H. Riviera

Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma MobileHub poszukuje pracownika do zgranego zespołu na stanowisko obsługi klienta na wyspie w Galerii Handlowej Riviera (na 1. piętrze).

Oferujemy :

  • Umowa zlecenie

  • 27,7/h + PREMIE sprzedażowe

  • Zarobki miesięczne netto - 4000-6000 (w zależności od miesiąca oraz Twojej sprzedaży)

  • Praca w godzinach 10 - 21 (3-4 dni w tygodniu)

  • Możliwość rozwoju i awansu

Wymagania :

  • Dyspozycyjność od zaraz

  • Dyspozycyjność w soboty (minimum 2 soboty pracujące - prosimy nie aplikować, jeśli nie spełniasz tego warunku)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

  • Chęć do pracy, czyli pozytywne nastawienia do klienta oraz przyjazne usposobienie

Obowiązki pracownika :

  • Obsługa klienta - sprzedaż telefonów oraz akcesoriów GSM

  • Dbanie o ekspozycje sklepową

  • Realizowanie zamówień w hurtowniach

  • Wystawianie faktur VAT

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY :)

Prosimy o wysyłanie CV z adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

27 lut 2024;   from: www.olx.pl