Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego-Strzyżów

Osoba fizyczna (prywatna)
Strzyżów Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Firma porządkowa zatrudni Pracownika gospodarczego terenu zewnętrznego

Praca dodatkowa dla emeryta, rencisty.

Miasto : Strzyżów, ul. Rynek

1,5 godziny dziennie, od 7.00 do 8.30, od pon. do pt.

Główne zadania:

• sprzątanie całoroczne polegające na utrzymaniu w czystości zewnątrz budynku:

-koszenie,

-grabienie,

-zamiatanie,

-odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:

• umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami wykorzystywanymi do prac gospodarczych

• wysoka kultura osobista

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• umowę zlecenie, wynagrodzenie: ok. 660,00 zł netto (na rękę)/1 miesiąc

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

13 lut 2024;   from: www.olx.pl