Allegro One Kurier Kierowca kat. B.(mozliwosc wlasne auto)

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Toruń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Perti zatrudni osoby chcące podjąć prace na stanowisku kuriera. Praca polega na doręczaniu jak i realizowaniem odbiorów przesyłek w określonym rejonie. Osoba podejmująca prace obsługuje jeden określony rejon stale,

  • kierowca kat. B.

  • Miejsce pracy: Toruń

  • praca od poniedziałku do piątku

  • praca w przedziałach czasowych: 07:00-16:00

Rozliczenie za paczki.

Zadania:

  • dostarczenie paczek do klientów oraz one boxów

  • odbieranie paczek od klientów oraz one boxów

Wymagania:

  • dyspozycyjność

    wlasne auto

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole

  • terminowe wynagrodzenia do 10-ego,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie C.V. na olx.pl Aby twoje C.V. zostało rozpatrzone musi zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu procesu rekrutacji , twoje dane zostaną usunięte.

20 gru 2021;   from: www.olx.pl