Pracownik ochrony fizycznej - teren budowy - Pobierowo

Solid Security Sp. z o.o.
Kamień Pomorski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

  • Ogólna ochrona obiektu
  • Zapobieganie kradzieżom mienia
  • Dokonywanie obchodów terenu

Wymagania:

  • Kultura osobista
  • Niekaralność
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca w godzinach od 19:00 do 7:00​
  • Stawka 23zł netto/h
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Kamień Pomorski
Opis: Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Dbanie o bezpieczeństwo Wymagania: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Dyspozycyjność Chęci do pracy Oferujemy: Stawka 30 zł netto/h Praca na zmiany w godzinach pracy sklepu Brak nocnych zmian ...
18 dni temu
Opis: Zakres obowiązków: Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania: Chęć ...
25 dni temu
Opis: Zatrudnimy Elektryków - Nowy Projekt Hotel Gołębiewski, Pobierowo Poszukujemy elektryków oraz pomocników do pracy na terenie budowy Hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Zapewniamy stabilne zatrudnienie przy montażu skrzyń rozdzielczych, układaniu ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
Opis: Zatrudnię do Ośrodka Wczasowego Kucharza, pomoc kuchenną, do zmywania naczyń, kelnerów, pokojowe, konserwatora Miejsce pracy Pobierowo Możliwy nocleg i wyżywienie Kontakt telefoniczny 60*****39 60*****14 69*****38
22 dni temu