Kasjer/sprzedawca

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
FALCON
Radom Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Sprzedawca do sklepu stacjonarnego

W związku z rozwojem firmy poszukujemy sprzedawców do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Radomiu. Jeśli jesteś osobą z energiczną do pracy, lubisz kontakt z ludźmi i posiadasz umiejętności sprzedażowe, ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

- sprzedaż akcesoriów domowych, kuchennych i ogrodowych w sklepie stacjonarnym, w przyszłości także art. spożywcze

- dbanie o atrakcyjny wygląd sklepu,

- dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów,

- dbanie o porządek w sklepie stacjonarnym,

-przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru na półki,

- odpowiednia obsługa klienta - przygotowanie produktów do sprzedaży,

- współpraca z działem handlowym w kwestii asortymentu i sprzedawanych produktów

Nasze wymagania:

- zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy,

- doświadczenie w sprzedaży,

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kategorii B,

- gotowość do pracy w weekendy,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży tradycyjnej,

- charyzma, pozytywne podejście do klientów i sprzedaży

To oferujemy

· pracę w bardzo dobrej atmosferze i ambitnym zespole,

· kreatywną, dynamiczną i rozwojową pracę,

· ciekawe i różnorodne zadania w codziennej pracy,

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętność.

CV prosimy przesyłać przez formularz OLX.

6 lis 2023;   from: www.olx.pl