Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dystrybutor kosmetyków marki Dr Ireny Eris, Pharmaceris, Lirene i U20 zatrudni osobę na stanowisko kierownika hurtowni farmaceutycznej. Wymagane są uprawnienia - mgr farmacji. Mile widziane doświadczenia na tożsamym stanowisku.

Zakres obowiązków :

  • Obsługa programu PS2000

  • Współpraca w dostawcami towarów

  • Współprawa z zespołem Przedstawicieli Handlowych

  • Współpraca z Klientami

  • Realizacjia zamówień

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Obługa platformy bankowej

  • Obsługa platform firm kurierskich

  • Sprawy bieżące

Oferujemy spokojną pracę w małym zespole. Zatrudnioną osobę przeszkolimy w pełnym zakresie.

CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na adres mailowy.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl