Operator maszyn produkcyjnych – dojazd pracowniczy – praca od zaraz

Osoba fizyczna (prywatna)
Brzeg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych – wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn, zmiana parametrów
  • Nadzorowanie pracy maszyn i kontrola procesu produkcyjnego
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanego detalu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenia w przezbrajaniu lub naprawie maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji: czynny udział w rozbudowie zakładu – nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Zorganizowany transport pracowniczy z miejscowości: Grodków, Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Wiązów, Lubsza
  • Pakiet benefitów: m.in. (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku)
  • Pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Program rekomendacji pracowników


Oferta dotyczy pracy stałej.
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed ...
24 dni temu
6 500 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Opis: Opis stanowiska: obsługiwanie maszyn produkcyjnych - przetwórstwo papieru ustawianie parametrów maszyn do produkcji określonego asortymentu zapewnienie odpowiednich parametrów i jakości produkowanych wyrobów (kontrola stanowiskowa) usuwanie drobnych ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Brzeg
6 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Opis: Renomowana, stabilna firma z okolic Oławy zatrudni operatora CNC, obrabiarki, głównie HAAS. Znajomość sterowania Fanuc mile widziane. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zgranego zespołu prosimy o wysłanie aplikacji cv z aktualną klauzulą RODO.
11 dni temu
5 300 zł 5 600 zł jeden miesiąc
Opis: Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Szukasz pracy z perspektywą dalszego rozwoju i możliwością nawiązania dłuższej współpracy? Świetnie! Do Ciebie właśnie kierujemy naszą ofertę! W dodatku zapewniamy darmowy transport z Twojej okolicy. ...
5 dni temu