Kierowca C+E z uprawnieniami HDS

7 500 zł - 9 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Szczecin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma podejmująca ambitne wyzwania w branży kolejowej oraz w zakresie energetyki w obszarze przemysłowym zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Stawka: 7500-9500 tys./miesiąc

Zadania:

  • Transport pomiędzy budowami, dostarczanie komponentów oraz towarów,

  • Pomoc na placu budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca,

  • Prawo jazdy kat. C+ E,

  • Uprawnienia HDS.

Gwarantujemy:

  • Polska umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • Premie,

  • Dofinansowania świadczeń socjalnych,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Pożyczki firmowe,

  • Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ KIEROWCA ” – na pewno oddzwonię!

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl