Zatrudnię pracownika produkcji/ pomoc kuchenną

4 300 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Puławy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakład wytwórczy branży spożywczej zatrudni pracowników przy produkcji żywności.

Oferujemy stałą pracę od poniedziałku do piątku.

Oczekiwania: książeczka zdrowia, zaangażowanie, mile widziane doświadczenie w branży garmażeryjnej.

Prosimy składać aplikacje poprzez portal OLX lub pod nr tel. 69*****20 w godz. 8-15

17 lip 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Puławy
Restauracja Prima Nova w Puławach zatrudni samodzielnego kucharza lub pomoc kuchenną. Doświadczenie mile widziane. Od kandydatów oczekujemy: dobrej organizacji pracy, kreatywności, sumienności. Zapewniamy stała pracę, miłą atmosferę oraz dobre wy...
19 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Puławy
3 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Trzygwiazdkowy Hotel w Kazimierzu Dolnym przy ul.Sadowej z wieloletnią tradycją poszukuje osób na stanowisko pomoc kuchenna.

Oferujemy:

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań,

  • ...

miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Puławy

Opis:

Restauracja Akuku w Kazimierzu Dolnym, poszukuje osoby na stanowisko-pomoc kuchenna.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 7. 2.4 5.5.8 5.0.7
11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Puławy

Opis:

Oferujemy pracę w lokalu PUB K2 w Puławach na stanowisku:

  • Kucharz oraz Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • produkcja pizzy, makaronów (kuchnia ...

23 dni temu