Pilnie poszukujemy kierowców międzynarodowych w systemie 2/2

Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Kierunki, które obsługujemy: UE i UK

-terminowa realizacja dostaw do klientów

-nadzór nad załadunkami i rozładunkami

-umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

-prawidłowe wykorzystywanie czasu pracy na tachografie

Wymagania:

-prawo jazdy C+E

-karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, badania lekarskie

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

-zjazdy na bazę zgodnie z pakietem mobilności lub busy

-wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu -do 10 i 21 każdego miesiąca

-auta ciągniki siodłowe, tandemy marka Volvo, Renault

Zatrudniamy także kierowców C+E bez doświadczenia!

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Słupsk
4 651 zł 5 090 zł jeden miesiąc
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Kobylnica Two...
jeden dzień temu
8 200 zł 8 300 zł jeden miesiąc

Opis:

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E.

  • Realizacja tras krajowych i zagranicznych.

  • Troska o powierzony sprzęt.

  • Przestrzeganie przepisów ...

14 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Słupsk
28 zł 35 zł jedna godzina

Opis:

Miejsce pracy: Redzikowo

Ośrodek Sportu i Rekreacji Redzikowo sp. z o.o. zarządzający kompleksem PARK WODNY REDZIKOWO i LODOWISKO REDZIKOWO poszukuje osób chętnych do pracy przy obsłudze nowo powstającej atrakcji POWER JUMP ...

13 dni temu

Opis:

Praca na stałe ; h

Szalunki, obsadzanie polbrukow 22/h

Glazurnik 25 netto

Wykonczenia 24-25 netto

Tygodniówki

Dojazd do pracy

Umowa o prace

Kontakt TYLKO telefoniczny

3 lata temu