Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Sianów

Solid Security Sp. z o.o.
Sianów Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie
  • Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów
  • Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom
  • Analiza materiału CCTV
  • Zabezpieczanie zebranych materiałów

Wymagania:

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji
  • Niekaralność
  • Komunikatywność
  • Spostrzegawczość

Mile widziane:

  • Mile widziany status studenta
  • Mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w Polsce: narzędzia pracy, szkolenia wdrożeniowe, podnoszenie kwalifikacji
  • Wynagrodzenie: 20,00 zł netto/h
  • Miła atmosfera w pracy
  • Elastyczny grafik pracy
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl