Pracownik serwisu porządkowego - wysoka stawka! Od zaraz!

Seris Konsalnet Holding S.A.
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Porządkowego
Obiekt: handlowy
Miejsce pracy: Koszalin, Ul. Władysława IV

Zadania:
utrzymanie czystości na danym obiekcie
praca w godz. 08:00-11:00 (3h dziennie)

Wymagania:
• dyspozycyjność
• sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:
• umowa zlecenie
34 zł brutto/h
• stabilne zatrudnienie
• terminowe wynagrodzenie
• pakiet usług medycznych i ubezpieczenia
• zakładowy fundusz socjalny
• szkolenie wstępne
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz. 8-16 (pon.-pt.) pod nr 7.8.5. 5.5.1. 1.3.1.
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl