Kasjer - sprzedawca

Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma " Społem" Spółdzielnia Hurtowo - Detaliczna " Tęcza" z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 65, poszukuje pracownika na stanowisko: kasjer - sprzedawca do pracy w sklepie spożywczym znajdującym się w Hali Targowej " Tęcza", przy ul. Bajana 1.

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż towarów

  • dbanie o ekspozycję produktów oraz wizerunek sklepu

  • profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o świeżość i jakość produktów - kontrola terminów przydatności do sprzedaży

  • wykładanie towarów oraz przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

Wymagania:

  • znajomość zasad obsługi klienta

  • energiczna i przyjazna osobowość

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • umiejętność pracy w grupie

  • praca w równoważnym czasie pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • pakiet socjalny

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: " Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r ( dz. Urz. L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby rekrutacji.

1 paź 2021;   from: www.olx.pl