Mechanik samochodowy z doświadczeniem

Osoba fizyczna (prywatna)
Wieliczka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma British Garage Sp.z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Wieliczka

Zakres obowiązków:

· Bieżąca naprawa i diagnostyka samochodów osobowych i terenowych

· Serwisowanie pojazdów

· Weryfikacja stanu technicznego

· Obsługa urządzeń warsztatowych

· Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych

· Konstruktywne podejście do wykonywanych zadań

· Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

· Poszanowanie pojazdów i narzędzi powierzonych do naprawy

Od Kandydatów oczekujemy:

· Doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika samochodowego

· Diagnostyka i naprawa samochodów

· Czynnego prawa jazdy kat. B

· Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjny i jasny system wynagradzania

· Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

· Pracę od poniedziałku do piątku

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl