Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!

Dealz Polska
Raszyn Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenie

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum Łopuszańska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Obsługa kasy fiskalnej

• Obsługa Klienta zgodnie ze standardami

• Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie


Czego oczekujemy od Ciebie:

• Umiejętności współpracy

• Zaangażowania

• Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie

• Odpowiedzialności

• Entuzjazmu


Za co polubisz swoją pracę:

• Umowę zlecenie

• Wynagrodzenie na czas

• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

• Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Pracę w przyjaznym zespole


Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn
4 300 zł 4 600 zł jeden miesiąc
Hurtownia dodatków krawieckich poszukuje pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu stacjonarnego/internetowego Zakres obowiązków: obsługa kasy 3-4h dziennie obsługa terminala i kasy fiskalnej wystawianie faktur w programie SUBIEKT GT...
3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn

Opis:

Poszukiwana pani
do pracy w sklepie ogólnospożywczym na stanowisko Kasjer-Sprzedawca.miejscs pracy Ursynów.Zapraszamy do kontaktu 78*****26
17 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn
28 zł 30 zł jedna godzina

Opis:

Szukam osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie Zabka przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie

Obowiązki:
-obsługa klienta zgodna z standardami firmy

-praca dwuzmianowa (6-14.30, 14.30-23.00 )

- ...
2 miesiące temu
5 200 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i ...

4 miesiące temu