Deweloper/Generalny Wykonawca zatrudni Inżyniera/studenta budownictwa

Osoba fizyczna (prywatna)
Mińsk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PHU PARTNER poszukuje inżyniera budownictwa do realizacji inwestycji mieszkaniowych polegających na budowie budynków wielorodzinnych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie budowlanej z 30 letnim doświadczeniem

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość zdobywanie wiedzy i doświadczenia pod okiem wykwalifikowanej kadry

  • możliwość rozwijania się poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • ciągłość w realizacji projektów

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydat powinien znajdować się na studiach o profilu budownictwo lub posiadać tytuł inżyniera.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Wymiar godzinowy pracy do ustalenia indywidualnego.

Zapraszamy do kontaktu.

www.phupartner.pl

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Mińsk Mazowiecki
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Zatrudnię osobę na stanowisko inżynier budowy/kosztorysant. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz status studenta. Praca w biurze, czasami na budowie. Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych. Osoby zainteresowane zapr...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Mińsk Mazowiecki

Opis:

Renomowana Kancelaria Notarialna w Mińsku Mazowieckim zatrudni asystenta/asystentkę do przygotowywania projektów aktów notarialnych.

Osoba koniecznie z kilkuletnim doświadczeniem pracy ...

8 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Mińsk Mazowiecki
5 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Bosch Service Mińsk Mazowiecki samochodów osobowych zatrudni: Pracownika serwisu Mechanika/ Elektromechanika samochodowego

Zakres obowiązków mechanika:

  • ...

rok temu

Opis:

Sklep Biedronka w Siennicy przy ulicy Mińskiej poszukuje pracowników na stanowisko:

-sprzedawca lada mięso / wędliny

-kasjer sprzedawca

CV prosimy przesyłać na adres:

biedronka.siennica&wp.pl

2 lata temu