Spawacz MIG MAG/ TIG

7 600 zł - 9 100 zł jeden miesiąc
HR Legal
Środa Wielkopolska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.
W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków: wykonywanie elementów spawanych zgodnie z dokumentacją i technologią spawalniczą, realizacja planu produkcyjnego,
bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych

Wymagania: min. 2 lata doświadczenia

Stawka: 7600 - 9100 brutto
Godziny pracy : pn - pt, 6 - 14, 14 - 22
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska (30 km od Poznania)
Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę!
Pracodawca zapewnia: możliwość pracy w nadgodzinach, ZFŚS - wakacje pod gruszą, premię świąteczna, roczną premia pieniężna, pakiet medyczny, kartę Multisport, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
25 kwi 2024;   from: www.olx.pl