Mechanik samochodowy

8 500 zł - 9 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Nowy Sącz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

-Rozkładanie silników samochodów osobowych na części przed remontem i składanie po naprawie

- Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdów

osobowych, w szczególności naprawa i wymiana

silników

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy (w tym:

urządzenia i narzędzia)

Wymagania:

- Wiedza z zakresu mechaniki

- Dobra organizacja pracy

- Samodzielność, sumienność, uczciwość i odpowiedzialność

- Umiejętność pracy w zespole

- 10 g dziennie

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Otwartość na podnoszenie wiedzy praktycznej

- Przyjemną atmosferę

Praca od poniedziałku do piątku.

20 lut 2022;   from: www.olx.pl