Ślusarz/ Spawacz MIG-MAG,

Osoba fizyczna (prywatna)
Radzymin Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Firma produkcyjna zatrudni osobę na stanowisku - Ślusarz/ Spawacz MIG-MAG, monter konstrukcji,

Wymagane uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy : Słupno, ul. Norwida

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji stalowych,

  • Przygotowywanie pół produktów, szlifowanie, łączenie elementów.

  • Spawanie stali czarnej półautomatem.

  • Praca wewnątrz hali.

  • Montaż konstrukcji na budowie,

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • umiejętności spawania metodami MIG/MAG.

  • czytania rysunku technicznego,

  • Siły fizycznej i chęci do pracy.

  • umiejętności pracy w grupie,

Co oferujemy:

  • Gwarancja stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Hala wyposażona w suwnicę, do dyspozycji wózek widłowy, itp..

Wynagrodzenie do ustalenia, adekwatne do umiejętności,

4 maj 2021;   from: www.olx.pl