Kierowca kat. B hurtownia Inter Cars Elbląg

4 800 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Elbląg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Hurtownia motoryzacyjna Inter Cars zatrudni kierowcę kat. B:

Opis stanowiska:

Transport towarów do klientów

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Od kandydatów oczekujemy

  • Skrupulatności i dokładności

  • Prawo Jazdy kat. B

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Elbląg
Opis: Szukam kierowcy z prawem jazdy kat. B Rozwozimy towar z Castorama Elbląg do klientów. Wynagrodzenie 190 zł netto / dzień. Nie odpowiadam na wiadomości, proszę nie wysyłać CV. Proszę dzwonić w godzinach 8.00-16.00.
16 dni temu
  • STALKO Przybysz i Wspólnicy
  • Elbląg
Opis: STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. z o.o. jest wiodącą firmą spedycyjno-transportową, posiadamy ponad 120 własnych zestawów. Zatrudnimy: KIEROWCĘ C+E Możliwość zasilania w pojedyncze dni. Praca na terenie Elbląga i okolic. Oferujemy: atrakcyjne, ...
5 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Elbląg
10 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma transportowa Kulczyk Transport w związku z ciągłym rozwojem firmy oraz zwiększającym się taborem samochodowym zatrudni kierowców w transporcie krajowym kontenerów. Wymagania: - Wykształcenie min. zawodowe - Aktualne dokumenty wymagane dla ...
miesiąc temu
Opis: ​ Wybierz naszą Paczkę i zostań Przewoźnikiem InPost! Witaj w InPost! Jesteśmy liderem w branży dostaw, a naszą misją jest dostarczanie radości i wygody każdego dnia. To dzięki Twojej pracy codziennie dowozimy naszym klientom tysiące paczek. Każda z ...
16 dni temu