Kierownik magazynu logistycznego

10 500 zł - 11 250 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kępno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Eurotel Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów łóżek na rynku Polskim i Europejskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Kierownika magazynu logistycznego

Opis stanowiska:

· Zarządzanie i nadzór nad procesami magazynowymi, zapewnienie efektywnego działania magazynu

· Kontrola stanów magazynowych i optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej

· Organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem

· Dbanie o optymalizację kosztów oraz procesów operacyjnych w magazynie

· Kontrola i działania mające na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia

· Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów

· Zapewnienie jakości i terminowości zleconych zadań

· Raportowanie wyników pracy przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych

· Dbanie o przestrzeganie zasad BHP w zakładzie produkcyjnym

· Dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami

Nasze wymagania:

· Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

· Biegła znajomość programu Comarch Wms

· Mile widziane wykształcenie o profilu logistycznym

· Bardzo dobra organizacja pracy

· Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

· Prawo jazdy kat. B

· Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· umowa o pracę

· praca w przedziale godzinowym 14 - 23

· atrakcyjne wynagrodzenie – zarobki od 7500 – 8000 netto miesięcznie

Miejsce pracy: Kępno , Chojęcin-Parcele

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę przesłanie CV przez portal OLX

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

21 mar 2024;   from: www.olx.pl