Praca kasjer/sprzedawca sklep Żabka Kielce, Sandomierska

1 500 zł - 3 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kielce Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Praca szuka człowieka!
Poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer - Sprzedawca (studentów dziennych jak i zaocznych) Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i pracę w świetnej atmosferze, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Oferta jest skierowana również do obcokrajowców.
Stałe dni oraz godziny pracy (praca w systemie dwuzmianowym, 4/5 dni w tygodniu)
Elastyczny grafik, dopasowany do potrzeb każdego studenta. Docenię Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy, co przekłada się na premie za wzorową pracę i osiąganie wysokich ocen.

Oczekuję:
Skończone 18 lat.
Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
Komunikatywnego języka polskiego.
Punktualności.
Staranności w powierzonych obowiązkach.
Chęci do pracy w systemie zmianowym w godzinach 6-23.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

Zgłoszenia CV proszę przesyłać poprzez portal wraz z dopiskiem:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych ."
15 wrz 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce
3 490 zł 3 600 zł jeden miesiąc
Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu Żabka w Kielcach. Praca w systemie zmianowym. Szukamy osoby dyspozycyjnej zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Oferujemy umowę o pracę lub umowa zlecenie, elastyczny grafik, wynagrodzeni...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce

Opis:

Poszukujemy osoby do pracy jako Sprzedawca w markecie Lewiatan w Kielcach.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i układanie towaru sklepie

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Rozliczanie ...

2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce

Opis:

Poszukuję sumiennych osób na stanowisko kasjer - sprzedawca w sklepie Żabka w Górkach Szczukowskich, na pełny etat. Wymagania: - dokładność - sumienność - radzenie sobie w stresujących sytuacjach, - aktualna książeczka sanepidu, - mile ...

6 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce

Opis:

Poszukiwany pracownik na stanowisko kasjer/sprzedawca na Stacji Paliw ul. Łódzka 266 Kielce. Praca dwuzmianowa.

CV proszę kierować na adres e-mail

21 dni temu