Kierowca kat. C, lokalnie ( codziennie w domu )

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stabilna Firma działająca w branży: alkohole, piwo, napoje, wody i soki,

poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

Lokalizacja: Siedlce

Opis stanowiska:

- transport towaru do Klientów firmy

- obsługa sklepów znajdujących się w obrębie 60-80 km od siedziby firmy

- szykowanie i wydawanie dostaw zgodnie z dokumentacją

- odbiór i rozliczanie ilościowe opakowań na wymianę

Oczekujemy:

- prawo jazdy kat. C

- uprawnienie do przewozu towarów

- uczciwość i rzetelność

- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

· pełne świadczenia socjalne – pełny ZUS

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z póź. zmianami).”

18 mar 2023;   from: www.olx.pl