Higienistka/Asystentka Stomatologiczna Lubień - Również Bez Doświadcz

Osoba fizyczna (prywatna)
Myślenice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stomatologia MagDENT w Lubniu poszukuje osoby na stanowisko:

Higienistka/Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja: Lubień.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze ZDJĘCIEM oraz aktualnym miejscem zamieszkania... OFERTA PRACY SKIEROWANA JEST DO OSÓB W TRAKCIE SZKOŁY LUB CHCĄCYCH ROZWIJAC SIE W TYM KIERUNKU.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie przygotowujące do zawodu.

  • Pracę w pełnym/nie pełnym wymiarze godzin.

  • Stałą pensję

Szukamy:

  • Osoby chcącej rozpocząć swoją przygodę ze stomatologią lub osoby

    z doświadczeniem w asystowaniu lekarzom dentystom oraz zabiegach higienizacji %

Obowiązki:

  • Asystowanie lekarzom w czasie zabiegów stomatologicznych oraz wykonywanie zabiegach higienizacji jaki wybielania %

  • Sterylizowanie i dezynfekowanie narzędzi.

  • Przygotowywanie gabinetu do przyjęcia pacjenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze ZDJĘCIEM oraz aktualnym miejscem zamieszkania za pośrednictwem

OLX.

3 lis 2022;   from: www.olx.pl