Mechanik samochodowy - zatrudnię

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Boguchwała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Ogłoszenie jest skierowane do osób z doswiadczeniem poszukujących pracy na stanowiska:

  • MECHANIK SAMOCHODOWY

  • ELEKTROMECHANIK

Wymagania:

  • Kilku letnie doświadczenie na stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy, staranność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane wykształcenie techniczne o profilu samochodowym.

Obowiązki na stanowisku:

  • Diagnostyka usterek samochodowych i ich naprawa;

  • Wykonywanie wymian części eksploatacyjnych (układ hamulcowy, zawieszenie, układ napędowy, serwisy olejowe);

  • Praca przy silnikach (weryfikacje + wymiana osprzętu, uszczelnienia, wymiana rozrządu, montaż/demontaż wtryskiwaczy itp.);

  • Weryfikacja wiązek elektrycznych, naprawy elektryczne podzespołów, naprawy wiązek elektrycznych;

  • Dbałość o stanowisko pracy, i powierzone narzędzia.

*Obowiązki dostosowane są do danego stanowiska pracy.

Wymiar pracy PEŁNY ETAT:

  • Tryb pracy: poniedziałek – piątek godziny: 8:00 – 16:30;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z podstawą od 4 tys zł na rękę;

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia;

  • PRACĘ PRZY WYJĄTKOWYCH i NIETUZINKOWYCH SAMOCHODACH – samochody klasyczne, zabytkowe, old'timery!

Lokalizacja:

  • BOGUCHWAŁA, ul. T. Lubomirskiego 91 (granica Rzeszów-Boguchwała przy drodze głównej DK19)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem platformy OLX lub prosimy o kontakt telefoniczny.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl