Security Guard/Pracownik Ochrony

Osoba fizyczna (prywatna)
Konstancin-Jeziorna Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Pracownik Ochrony

Dział: Ochrona

Kontrakt: pełen etat, umowa na czas określony, próbny

Czas pracy: system zmianowy

Opis stanowiska:

Głównym obowiązkiem Pracownika Ochrony jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Szkoły Amerykańskiej w Warszawie oraz ochrona mienia należącego do Szkoły, a także ścisłe stosowanie się do obowiązujących regulaminów.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie;

  • Doświadczenie na stanowisku “Pracownik Ochrony”;

  • Silne umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność taktownego i skutecznego komunikowania się;

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

  • Zdolność do dostosowania się do kultury organizacji szkolnej;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Szkoły oraz zabezpieczenie mienia;

  • Prowadzenie rzetelnej dokumentacja w czasie zmiany;

  • Dostosowanie się oraz egzekwowanie od osób przebywających na terenie Szkoły regulaminów i procedur ochrony;

  • Nadzór ruchu osobowego poprzez kontrolę wjazdów/wyjazdów, monitorowanie i patrolowanie parkingów, monitoring rutynowy, inwentaryzację i kontrolę kluczy;

  • Wydawanie przepustek wjazdowych, rejestr wejść i wyjść;

  • Ścisła współpraca z Przełożonym oraz członkami zespołu w celu zapewnienia bezpieczeństwa na określonym obiekcie;

  • Reakcja na wykroczenia oraz inne formy łamania prawa, bezzwłoczne powiadomienie Przełożonego;

  • W razie zagrożenia współpraca z Policją, Strażą Pożarną oraz Pogotowiem;

  • W sytuacji zagrożenia przeprowadzenie ewakuacji zgodnie z Regulaminem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dodatkowe dni wolne;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • dynamiczną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dodatek dentystyczny oraz premia świąteczna

  • ubezpieczenie na życie.

28 lis 2023;   from: www.olx.pl