Pracownik Fizyczny-Monter (Rozbudowy sieci gaz-wod-kan) Radzionków!!

Osoba fizyczna (prywatna)
Radzionków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma z branży instalacyjnej (rozbudowy sieci/przyłącza GAZ-WOD-KAN) szuka pracownika na stanowisko: Pracownik Fizyczny-monter.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace ziemne związane z budową i przebudową sieci,

  • obsługa zgrzewarki (doczołowa, elektrooporowa),

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,

  • praca pon.-pt. jednozmianowa,

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w branży sanitarnej,

Mile widziane prawo jazdy (kat. B,C),

Siedziba Firmy: Radzionków

Proszę o kontakt telefoniczny.

9 lut 2022;   from: www.olx.pl