Ambasador /ka Marki IQOS

MS Services Sp. z o.o.
Lubin Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Lokalizacja: Cuprum Arena, Sikorskiego 20, 59-300 Lubin

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż produktów tytoniowych, wypożyczenia oraz wymiana sprzętu)

  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta

  • Prezentacja innowacyjnego produkt tytoniowego premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi

  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

  • Wsparcie posprzedażowe Klientów

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi

  • Stawiasz dobro Klienta zawsze na pierwszym miejscu , budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu

  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś dyspozycyjny 70-150 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 30 zł brutto/h

    (+ dodatki godzinowe od 4 do 12 PLN brutto uzależnione od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)

    *W przypadku osoby ze statusem studenta do 26 r.ż. stawka brutto = stawka netto.

  • Premie do 1050zł brutto

  • Ekwiwalent na zakup stroju

  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego oraz zespoł

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl