Automatyk - Programista PLC

LOGISYSTEM Sp. z o.o.
Łomża Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

LOGISYSTEM to firma inżynierska zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Podejmij wyzwanie, dołącz do Nas !

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

· przygotowywanie specyfikacji technicznych układów sterowania

· samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)

· uruchomienia systemów automatyki

· analiza i weryfikacja błędów

· tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi

· serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wdrażanych systemów automatyki

· szkolenia personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki

Nasze wymagania:

· wykształcenie wyższe techniczne

· wiedza z zakresu automatyki oraz wiedza ogólna z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki

· wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych (Profinet, Profibus, EtherCat) oraz ethernet (TCPIP, UDP)

· minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z automatyką przemysłową

· umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

· umiejętność tworzenia programów na sterowniki PLC – Siemens, – warunek konieczny, Beckhoff – mile widziane

· umiejętność tworzenia aplikacji do wizualizacji (HMI, SCADA)

· umiejętność programowania napędów (falowniki, serwonapędy)

· znajomość oprogramowania MS Office: Word, Excel

· uprawnienia SEP do 1kV (E)

· znajomość języka angielskiego

· prawo jazdy kat. B

· umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdolność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista

· dyspozycyjność

To oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy

· przyjazne środowisko z realnymi możliwościami rozwoju

· stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· dostęp do prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisanie klauzuli:

14 wrz 2021;   from: www.olx.pl