Pracownik utrzymania ruchu/mechanik

Osoba fizyczna (prywatna)
Konstantynów Łódzki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i usług wynajmu tekstyliów. Zatrudniając ponad 3000 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.

Kontynuując ekspansję naszych rozwiązań w dziedzinie bielizny hotelowej i odzieży roboczej w Polsce, poszukujemy do naszego oddziału osoby na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Miasto: Konstantynów Łódzki

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • dokładności i sumienności

  • zdolności manualnych

  • gotowości do pokonywania nowych wyzwań

  • doświadczenia w pracy na stanowisku utrzymania ruchu

  • podstawowe umiejętności w zakresie elektroniki oraz mechaniki

  • mile widziane uprawnienia SEP oraz spawalnicze

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja procedur eksploatacyjnych,

  • sprawdzanie procesów w związku z programami prania i urządzeniami dozującymi,

  • zapewnienie napraw i regularnego serwisu urządzeń,

  • wprowadzanie ustawowych wymogów i potrzebnych zmian,

  • prowadzenie ewidencji i zapewnianie wszystkich potrzebnych powtarzanych i wymaganych przez przepisy kontroli (np. kotłów parowych, EPS, pomiar emisji, urządzenia podnoszące, klimatyzacja itd.),

  • przestrzeganie wewnętrznych wytycznych i norm pracodawcy oraz przepisów prawnych BHP,

  • przeprowadzanie konserwacji prewencyjnej urządzeń produkcyjnych i technologicznych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w strukturach austriackiego przedsiębiorstwa,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • owocowe wtorki, słodkie piątki

  • karta Multisport

  • świadczenia socjalne

  • kursy językowe

  • pracę w zgranym i wzajemnie wspierającym się zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salesianer Miettex Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Salesianer Miettex Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Górnej 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Do zobaczenia !

Informacja dla pracownika lub

kandydata do pracy dotycząca Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

Szanowny Pracowniku,

Szanowni Kandydaci do pracy,

od 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które nakładają rozszerzone obowiązki informacyjne. W związku z powyższym – wywiązując się z obowiązku nałożonego na mocy nowych przepisów – niniejszym informujemy Panią / Pana, że przetwarzamy Pani / Pana dane osobowe. Wskazujemy na fakt, że procesy przetwarzania danych osobowych są tożsame z procesami przetwarzania danych prowadzonymi przez nas dotychczas i w związku z tym nie zachodzą żadne zmiany w odniesieniu do stosunku pracy.

W ramach stosunku pracy przetwarzane są dane udostępnione przez Panią / Pana (np. życiorys, dane kontaktowe w przypadkach nagłych) oraz dane pozyskane przez nas w trakcie trwania stosunku pracy, takie jak numer rachunku bankowego, dane dotyczące wynagrodzenia, zwolnienia lekarskie, urlop opiekuńczy, urlop wychowawczy itp.

Ogólne zasady przetwarzania danych w ramach stosunku pracy

Przetwarzanie oraz przekazywanie danych dokonywane jest w celu naliczenia wysokości wynagrodzenia i należnych gratyfikacji oraz realizacji obowiązków w zakresie prowadzenia ewidencji, udzielania informacji oraz obowiązków sprawozdawczych, o ile jest to wymagane na podstawie przepisów prawa lub postanowień wynikających z układów zbiorowych pracy lub obowiązków wynikających z umowy o pracę, włączając w to dokumenty tekstowe sporządzone i zarchiwizowane w formie elektronicznej (takie jak np. korespondencja) w tych sprawach.

Nie posiadając tych danych nie będziemy mogli zawrzeć z Panią / Panem umowy o pracę względnie kontynuować łączącego nas stosunku pracy. Powyższe dotyczy również wszystkich dobrowolnych świadczeń socjalnych ze strony pracodawcy oraz uczestnictwa w zewnętrznych szkoleniach i warsztatach doskonalenia zawodowego.

Przetwarzanie danych w celu zarządzania systemem i zapewnienia bezpieczeństwa systemu informatycznego

Na podstawie obowiązujących przepisów w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa danych przetwarzana będzie pewna liczba Pani / Pana danych osobowych w celu zarządzania identyfikatorami użytkowników, przypisania użytkownikom systemu prawa dostępu do zasobów sprzętowych i oprogramowania oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu. Powyższe obejmuje dokumenty tekstowe sporządzone i zarchiwizowane w formie elektronicznej (takie jak np. korespondencja) w tych sprawach.

Publikowanie służbowych danych pracownika na stronie internetowej przedsiębiorstwa

W celu umożliwienia klientom oraz dostawcom kontaktu z nami na stronie Internetowej przedsiębiorstwa publikowane będą służbowe dane pracowników dedykowanych do kontaktów zewnętrznych. Powyższe wynika z naszego uzasadnionego interesu w zapewnieniu niezakłóconej działalności przedsiębiorstwa. Jeśli z przyczyn zasługujących na uwzględnienie nie chce Pani / Pan, aby dotyczące Pani / Pana dane zostały opublikowane, wówczas może Pani / Pan wnieść sprzeciw w tym przedmiocie.

Przetwarzanie danych w razie zaistnienia sporów ze stosunku pracy

Jeśli w czasie trwania stosunku pracy lub po jego zakończeniu rozstrzygane będą roszczenia ze stosunku pracy na drodze sądowej, wówczas dane osobowe wymagane w tym celu do prowadzenia postępowania sądowego zostaną przekazane przedstawicielom prawnym oraz sądom.

Przetwarzanie danych podanych dobrowolnie

Podanie danych dotyczących Pani / Pana wyznania religijnego ma charakter dobrowolny i następuje na podstawie zgody wyrażonej przez Panią / Pana, jeśli chciałaby Pani / chciałby Pan korzystać z odpowiednich praw lub zlecić pracodawcy odprowadzanie podatku kościelnego.

Podanie danych kontaktowych w przypadkach nagłych ma charakter dobrowolny i następuje na podstawie zgody wyrażonej przez Panią / Pana.

Każda wyrażona zgoda z osobna może zostać w każdej chwili odwołana. Odwołanie zgody skutkuje tym, iż od tej chwili nie możemy już przetwarzać Pani / Pana danych osobowych w wyżej podanych celach i tym samym niemożliwe staje się korzystanie z odpowiednich praw lub korzyści. W celu odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy kontaktować się z biurem firmy.

Okres przechowywania danych osobowych

Przechowujemy Pani / Pana dane osobowe w ramach obowiązków przechowywania danych określonych w przepisach prawa.

Przysługujące Pani / Panu prawa

Co do zasady przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz złożenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

1 wrz 2023;   from: www.olx.pl