Handlowiec/Doradca klienta hurtownia opakowań ekologicznych

6 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Packman Sp. z.o.o.
Legionowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Jesteśmy dystrybutorem opakowań jednorazowych, dostarczamy opakowania do punktów gastronomicznych, hurtowni, jednostek użyteczności publicznej. Oferujemy swoim Klientom szeroką gamę produktów oraz najwyższe standardy obsługi Klienta.

Aktualnie poszukujemy osób, które podejmą pracę na stanowisku :

Handlowiec/Doradca klienta

Opis stanowiska:

· pozyskiwanie nowych klientów

· aktywne prowadzenie działań handlowych,

· budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy,

· wsparcie merytoryczne dla Klienta,

· regularne, cykliczne wizyty handlowe zgodnie z przyjętą strategią,

· dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

· doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,

· łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność opowiadania o oferowanych produktach,

· wysoka motywacja do rozwoju zawodowego i osiągania celów, inicjatywa w działaniu

· zaangażowanie w wykonywaną pracę,

· nienaganna kultura osobista.

Oferujemy:

· umowę o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem prowizyjnym,

· szkolenia stanowiskowe,

· samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia,

· pozytywną atmosferę.

  • Prosimy o przysyłanie aplikacji wyłącznie drogą mailową w odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl