Szkoła Spedytorów kurs na spedytora możliwość pracy po Kursie!!!

5 000 zł - 30 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kielce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zapraszamy na kurs przygotowawczo doskonalący w branży spedycyjnej.

Jeśli chcesz podjąć pracę jako Spedytor, zwiększyć kompetencje i rozwinąć swoje umiejętności to szkolenie jest dla Ciebie.

Organizowany przez nas kurs wprowadza w praktyczne tajniki branży TSL, zakres Kursu skonstruowaliśmy tak aby zapewnił swobodne wejście na rynek nowym osobom.

Nie jest to wiedza bezużyteczna po której i tak nikt nie zainteresuje się twoim CV!

Jeśli chciałaś/eś zacząć jako Spedytor/Handlowiec i otrzymywać wysokie wynagrodzenia zapraszamy do nas Kurs który trwa do miesiąca, po kursie oferujemy najlepszym pracę u nas w spedycji zapraszam

Zespół

Motospeed

wiadomości oraz CV prosimy o wysyłanie przez portal OLX

11 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce
Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami poszukuje GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ/SAMODZIELNEJ KSIĘGOWEJ z doświadczeniem, obowiązki: 1. umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych 2. bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) 3. b...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kielce
4 000 zł 4 300 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukujemy pracownika na stanowisko biurowe:

Zakres obowiązków:

-Wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych;

-Współpraca z magazynem oraz firmami spedycyjnymi;

-Kontrola zamówień oraz ...

8 dni temu

Opis:

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta Indywidualnego.
Szukasz ...
jeden dzień temu
  • Fundacja Fuga Mundi
  • Kielce
5 000 zł 5 050 zł jeden miesiąc

Opis:

OPIS

Zatrudnimy specjalistę do realizacji projektów zatrudnieniowych skierowanych do osób z niepełnosprawnością.

Na stanowisku TRENER PRACY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

26 dni temu