Pomocnik cukiernika lub cukiernik

28 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Kawiarnio-cukiernia rekrutuje zespół do swojej Pracowni na stanowisku: pomocnik cukiernika/cukiernik

Wyślij nam swoją aplikację w formie CV (format PDF) jeśli:

- jesteś pasjonatką/pasjonatem wyrobów cukierniczych

- masz dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

- umiesz organizować swoją prace i czujesz, że jesteś odpowiedzialny/na

I chcesz:

- mieć wpływ na to kiedy i ile pracujesz (grafik ustalany wspólnie z nami)

- chcesz poznać tajniki naszych słodkości

- mieć stabilizację – zależy nam na stałej współpracy

Twoje obowiązki będą obejmowały:

- produkcję wyrobów cukierniczych, np. ciast, tortów, mono porcji zgodnie z określonymi recepturami

- utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

- dbanie o wizerunek firmy i dobrą atmosferę

Doświadczenie nie jest wymagane - możemy zapewnić szkolenie :)

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych).

*Nadesłane zgłoszenia bez klauzuli, nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl