Elektryk z uprawnieniami SEP

Amplus Sp. z o.o.
Miechów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK

Miejsce pracy: Prandocin Iły k. Słomnik

Nasze oczekiwania:

· wykształcenie średnie, mile widziane techniczne o specjalności elektryk lub automatyka i robotyka,

· uprawnienia SEP do 1 kw.

· mile widziane doświadczenie w zakresie eksploatacji maszyn produkcyjnych,

· badanie sanepid,

· gotowość do pracy zmianowej,

· zaangażowanie i uczciwość.

Zakres zadań:

· prawidłowe utrzymanie techniczne instalacji elektrycznych,

· bieżąca konserwacja,

· usuwanie zaistniałych awarii,

· drobne naprawy urządzeń elektrycznych, maszyn produkcyjnych,

· utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń.

Oferujemy:

· Nowoczesne środowisko pracy,

· Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

· Pakiet świadczeń dodatkowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

· Możliwość rozwoju zawodowego,

· Profesjonalne szkolenia.

18 cze 2021;   from: www.olx.pl