Elektromonter/Pomocnik Elektromontera/Pracownik Fizyczny

Osoba fizyczna (prywatna)
Nasielsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma energetyczna poszukuje pracownika na stanowiska: Elektromonter/Pomocnik Elektromontera/Pracownik Fizyczny

Zakres Obowiązków:

-wykonywanie prac modernizacyjnych sieci elektroenergetycznych nn i SN

-budowa linii napowietrznych SN/nn

-budowa linii kablowych SN/nn

Oferujemy:

-Umowę o pracę w stabilnej firmie

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Praca od zaraz

-Praca w godzinach 7-17 od poniedziałku do piątku

-Możliwość przyuczenia

Mile widziane:

-Prawo jazdy kat. C+E

Wymagania:

-Umiejętność pracy w zespole

-Zaangażowanie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres mailowy:

energyclass(at)wp.pl

28 kwi 2022;   from: www.olx.pl