Kierownik sali bankietowej Dziki Sad

Osoba fizyczna (prywatna)
Kartuzy Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Sala bankietowa "Dziki Sad" w Kiełpinie poszukuje osoby na stanowisko kierownika sali.

Szukamy ludzi przyjaznych, otwartych ,komunikatywnych i rzetelnych z pasją podchodzących do codziennych obowiązków.

Do obowiązków kierownika sali należy:

  • Monitorowanie jakości obsługi i zadowolenia gości

  • Zarządzanie rezerwacjami i organizacja pracy zespołu

  • Współpraca z kuchnią w celu zapewnienia sprawnego serwisu

  • wsparcie managera lokalu w codziennej pracy

  • obsługa gości

  • motywowanie zespołu

  • Sporządzanie planów pracy i podział pracy.

  • Rezerwacja imprez

  • Udzielanie informacji i doradzanie gościom

  • Dbałość o odpowiedni wystrój oraz porządek w sali restauracyjnej.

  • nadzór na uroczystościach

    Mile widziane doświadczenie:)

    Cv proszę przesyłać na olx lub proszę o kontakt telefoniczny 50*******03

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kartuzy
Opis: Poszukujemy pozytywnych i energicznych ludzi na stanowisko kelnerki/kelnera do naszej restauracji/pubu w Kiełpinie Kartuskim. Doświadczenie mile widziane Oferujemy Stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności Elastyczny ...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kartuzy
Opis: Poszukujemy osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia na stanowisko pomoc kuchenna Proszę o przesłanie cv lub o kontakt telefoniczny
8 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kartuzy
Opis: Poszukujemy osoby do pracy jako kierowca/dostawca pizzy. -Wymagane prawo jazdy kat B -Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie -Stabilna pracę w oparciu o umowę -Obiady pracownicze -Studenci również mile widziani!
2 miesiące temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Kartuzy
Opis: Zadania: zarządzanie pracą zespołu i dbanie o rozwój, koordynowanie działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie, nadzorowanie i kontrola dokumentacji z zakresu zarządzania jakością kontrola jakości materiałów surowych oraz produktów ...
11 dni temu